Weening en Achtkarspelen e.o. » Loltje Kooistra (1886-1952)

Persoonlijke gegevens Loltje Kooistra 


Gezin van Loltje Kooistra

Zij is getrouwd met Oene Bakker.

Zij zijn getrouwd op 27 juli 1907 te Achtkarspelen (Fr), zij was toen 20 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Anna Bakker  1908-1987 
  2. Pieter Bakker  1911-1987
  3. Wierd Bakker  1913-1997 
  4. Hiltje Bakker  1916-1985
  5. Roel Bakker  1919-1996
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. Sjoerdje Bakker  1925-2014
  9. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Loltje Kooistra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Loltje Kooistra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Loltje Kooistra


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1886, Achtkarspelen
  2. Overlijdensregister 1952, Achtkarspelen
  3. https://www.graftombe.nl/names/info/304348/kooistra
  4. Huwelijksregister 1907, Achtkarspelen

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 augustus 1886 lag rond de 17,6 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
  • De temperatuur op 27 juli 1907 lag tussen 8,7 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
  • De temperatuur op 12 december 1952 lag tussen 0,2 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Op de Waalsdorpervlakte wordt het doodvonnis van twee oorlogsmisdadigers, de Nederlander Andries Pieters en de Duitser Artur Albrecht, door een executiepeloton voltrokken.
    • 27 mei » Verdrag tot oprichting van de Europese Defensiegemeenschap (EDG).
    • 31 mei » Het sprookjesbos de Efteling in Kaatsheuvel wordt geopend.
    • 25 augustus » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Mariscal Braun.
    • 20 oktober » De Britten roepen in Kenia noodtoestand uit. De Mau Mau-opstand begint.
    • 26 december » De oorlogsmisdadigers Herbertus Bikker, Sander Borgers, Klaas Carel Faber, Jacob de Jonge, Willem van der Neut, Willem Polak en Antoine Touseul ontsnappen uit de Koepelgevangenis in Breda.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kooistra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kooistra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kooistra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kooistra (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I43316.php : benaderd 12 oktober 2026), "Loltje Kooistra (1886-1952)".