Weening en Achtkarspelen e.o. » Allegonda Geertruide van der Tuuk Adriani (1863-1944)

Persoonlijke gegevens Allegonda Geertruide van der Tuuk Adriani 


Gezin van Allegonda Geertruide van der Tuuk Adriani

Zij is getrouwd met Wiebe Eldering.

Zij zijn getrouwd op 27 augustus 1912 te Hellendoorn (Ov), zij was toen 49 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Allegonda Geertruide van der Tuuk Adriani?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Allegonda Geertruide van der Tuuk Adriani

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Allegonda Geertruide van der Tuuk Adriani

Allegonda Geertruide van der Tuuk Adriani
1863-1944

1912

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1863, Kollumerland c.a.
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 juni 1863 lag rond de 18,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 10 januari » De metro van Londen maakt haar eerste rit. Het is de eerste ondergrondse ter wereld.
    • 30 maart » Prins Wilhelm Georg van Sleeswijk-Holstein-Sonderburg-Glücksburg wordt koning George I van Griekenland.
    • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
    • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.
    • 8 december » Brand in de Iglesia de la Compañia de Jesus in Santiago, Chile. Dodelijkste gebouwbrand in de moderne geschiedenis. Tussen 2000 en 3000 doden.
  • De temperatuur op 27 augustus 1912 lag tussen 9,6 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 30,8 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
    • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
    • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
    • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
  • De temperatuur op 29 december 1944 lag tussen -4,5 °C en 3,9 °C en was gemiddeld -1,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 16 mei » Sinti en Roma in Auschwitz-Birkenau komen in opstand tegen dreigende massamoord door vergassing.
    • 15 juni » De Verenigde Staten landen op Saipan.
    • 2 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen trekken België binnen.
    • 8 september » Lancering van de eerste V2-raket vanuit Nederland richting Londen; doel wordt getroffen.
    • 14 september » Als eerste Nederlandse stad wordt Maastricht bevrijd van de Duitsers.
    • 29 oktober » De Poolse 1e Pantserdivisie bevrijdt Breda.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Tuuk Adriani


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I35787.php : benaderd 12 oktober 2026), "Allegonda Geertruide van der Tuuk Adriani (1863-1944)".