Weening en Achtkarspelen e.o. » Grietje Weening (1923-2017)

Persoonlijke gegevens Grietje Weening 


Gezin van Grietje Weening

(1) Zij is getrouwd met Hendrik Alma.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1939 te Achtkarspelen (Fr), zij was toen 16 jaar oud.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met Hendrik Gall.

Zij zijn getrouwd op 6 augustus 1943 te Grootegast (Gr), zij was toen 20 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Weening?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje Weening

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Weening

Wiebe Alma
1878-1967
Jan Weening
1900-1978
Joukjen Alma
1903-1976

Grietje Weening
1923-2017

(1) 1939

Hendrik Alma
1919-1940

(2) 1943

Hendrik Gall
1907-1986


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.lc.nl
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 januari 1923 lag tussen 5,7 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 3,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
    • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
    • 13 mei » Zaligverklaring van Robertus Bellarminus (1542-1621), Italiaans theoloog en kardinaal.
    • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
    • 21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
  • De temperatuur op 6 augustus 1943 lag tussen 9,6 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Britse troepen veroveren Tripoli op de asmogendheden.
    • 19 april » De joodse Opstand in het getto van Warschau begint.
    • 20 juni » De Duitsers voeren bij een razzia in Amsterdam 5500 joden weg naar Westerbork.
    • 2 juli » Slag om Koersk.
    • 19 juli » De "open stad" Rome wordt door de geallieerden gebombardeerd.
    • 9 november » Het onafhankelijkheidsfront brengt een verzetseditie van het dagblad Le Soir.
  • De temperatuur op 12 september 2017 lag tussen 12,2 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 9,6 uur zonneschijn (74%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 4 januari » President Nicolás Maduro van Venezuela benoemt gouverneur Tareck El Aissami van de staat Aragua tot zijn vicepresident.
    • 1 juli » De Ronde van Frankrijk is gestart in de Duitse stad Düsseldorf. Geraint Thomas wint de eerste etappe en favoriet Alejandro Valverde valt al uit door een valpartij op het natte wegdek.
    • 7 augustus » Zwemster Ranomi Kromowidjojo herovert het wereldrecord op de 50 meter vrije slag (kortebaan) op Sarah Sjöström. Bij wereldbekerwedstrijden in Berlijn slecht de Groningse als eerste zwemster de grens van 23 seconden: 22,93.
    • 11 augustus » De Amerikaanse president Donald Trump oogst verontwaardiging in Latijns-Amerika door te dreigen met militair ingrijpen in Venezuela.
    • 7 september » Mexico wordt getroffen door een aardbeving.
    • 25 september » Bierproducent Jupiler stopt na twaalf seizoenen als naamgever en hoofdsponsor van de eerste divisie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Weening

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Weening.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Weening.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Weening (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I2444.php : benaderd 20 mei 2026), "Grietje Weening (1923-2017)".