Weening en Achtkarspelen e.o. » Allica Jacoba van der Veen (1918-)

Persoonlijke gegevens Allica Jacoba van der Veen 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Allica Jacoba van der Veen

Zij is getrouwd met Klaas Nicolai.

Zij zijn getrouwd na 1955.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Allica Jacoba van der Veen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Allica Jacoba van der Veen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Allica Jacoba van der Veen

Allica Jacoba van der Veen
1918-????

> 1955

Klaas Nicolai
1896-1959


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Aduard 1918

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 april 1918 lag tussen 7,9 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 5,5 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
    • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
    • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
    • 10 november » Wilhelm Groener sluit met de nieuwe rijkskanselier Friedrich Ebert het zgn. "Ebert-Groener-pact".
    • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.
    • 1 december » Oprichting van het Koninkrijk Joegoslavië


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1917 » Alfred van Sprang, Nederlands journalist († 1960)
  • 1918 » Einar Skinnarland, Noors verzetsstrijder, SOE-agent en waterbouwkundige († 2002)
  • 1918 » Sten Rudholm, Zweeds rechtskundige († 2008)
  • 1919 » Erik Olsson, Zweeds kunstenaar en restaurator van kerken († 2007)
  • 1919 » Jan Rietveld, Nederlands architect († 1986)
  • 1919 » Ignatius P. Lobo, Indiaas bisschop († 2010)

Over de familienaam Van der Veen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I22851.php : benaderd 8 februari 2026), "Allica Jacoba van der Veen (1918-)".