Weening en Achtkarspelen e.o. » Harm Hofstede (1921-2004)

Persoonlijke gegevens Harm Hofstede 


Gezin van Harm Hofstede

Hij is getrouwd met Aafke Wouda.

Zij zijn getrouwd op 10 oktober 1944 te Grootegast (Gr), hij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harm Hofstede?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harm Hofstede

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harm Hofstede

Harm Hofstede
1862-1939
Simon Pol
1868-1954
Emke Pol
1895-1970

Harm Hofstede
1921-2004

1944

Aafke Wouda
1918-2013


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/93231/144792/Harm-Hofstede-1921-2004
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 januari 1921 lag tussen 5,3 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
    • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
    • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
    • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
  • De temperatuur op 10 oktober 1944 lag tussen 9,2 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 11,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Na twee jaar wordt het beleg van Leningrad opgeheven.
    • 6 februari » Eerste geslaagde reageerbuisbevruchting, uitgevoerd door John Rock en Miriam Menkin.
    • 22 februari » Het centrum van Nijmegen wordt getroffen door een bombardement door Amerikaanse vliegers die denken dat het de Duitse stad Kleef is. Er vallen ongeveer 800 doden en de binnenstad wordt grotendeels weggevaagd.
    • 19 maart » Nadat Hongarije in het geheim besprekingen heeft aangeknoopt met de Geallieerden wordt het land bezet door Duitsland.
    • 13 april » Crash van een B-17 bommenwerper te Berismenil (La roche en ardenne)
    • 13 juli » In Sneek begint de Sneker Bloednacht waarin vier inwoners van Sneek werden geliquideerd als vergelding voor de moord op Gaele van der Kooij, een lid van de Nationalsozialistisches Kraftfahrkorps.
  • De temperatuur op 23 mei 2004 lag tussen 3,6 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 12,2 uur zonneschijn (76%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Elazar ben Tsedaka volgt Shalom ben Amram op als Samaritaanse hogepriester.
    • 26 mei » FC Porto wint de Champions League. In de finale in Gelsenkirchen is de Portugese voetbalclub met 3-0 te sterk voor AS Monaco.
    • 20 augustus » Andrij Serdinov scherpt bij de Olympische Spelen in Athene zijn eigen Europees record op de 100 meter vlinderslag aan tot 51,36 s.
    • 19 september » Jelena Isinbajeva (Rusland) en Kenenisa Bekele (Ethiopië) worden door de IAAF uitgeroepen tot de atleten van 2004.
    • 13 november » In het Limburgse Helden wordt een moskee in brand gestoken, naar aanleiding van de moord op Theo van Gogh elf dagen eerder.
    • 26 december » Bij een zware zeebeving, gevolgd door tsunami's, komen in Zuidoost-Azië ruim 230.000 mensen om het leven. Landen als Indonesië, Sri Lanka, India en Thailand worden eveneens ernstig getroffen door dit natuurlijke fenomeen dat met een kracht van 9.1 op de schaal van Richter op de kusten vloog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hofstede

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hofstede.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hofstede.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hofstede (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I225059.php : benaderd 12 oktober 2026), "Harm Hofstede (1921-2004)".