Weening en Achtkarspelen e.o. » Froukje de Haan (1920-2005)

Persoonlijke gegevens Froukje de Haan 


Gezin van Froukje de Haan

Zij is getrouwd met Luitjen Geerligs.

Zij zijn getrouwd op 8 juli 1940 te Grijpskerk (Gr), zij was toen 20 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Froukje de Haan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Froukje de Haan

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Froukje de Haan

Durk de Haan
1867-1932
Antje Bijlsma
1876-1946
Bouke de Haan
1894-1994

Froukje de Haan
1920-2005

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.online-familieberichten.nl/pers/204338/Froukje-de-Haan-1920-2005
  3. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/2154952/3467086/Froukje-de-Haan-1920-2005
  4. Huwelijksregister Grijpskerk 1940

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 maart 1920 lag tussen -1,0 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,0 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
    • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
    • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Haan

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Haan.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Haan.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Haan (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I223914.php : benaderd 12 oktober 2026), "Froukje de Haan (1920-2005)".