Weening en Achtkarspelen e.o. » Steffen Groenland (1930-1992)

Persoonlijke gegevens Steffen Groenland 


Gezin van Steffen Groenland

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Steffen Groenland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Steffen Groenland

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Steffen Groenland

Tetje Postma
1867-1956
Aafke Land
1872-1966

Steffen Groenland
1930-1992


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/2096336/3362111/Steffen-Groenland-1930-1992

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 maart 1930 lag tussen 2,2 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
  • De temperatuur op 20 september 1992 lag tussen 13,2 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 4,0 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (8%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Frankrijk stuurt enkele honderden militairen extra naar Tsjaad in verband met de oplaaiende strijd in het Afrikaanse land.
    • 7 februari » Eerste aflevering van Bassie en Adriaans serie De Geheimzinnige Opdracht.
    • 24 mei » Uit de autonoom georganiseerde - volgens Servië "illegale" - verkiezingen in Kosovo komt de Liga voor een Demokratisch Kosovo (LDK) van Ibrahim Rugova als grote overwinnaar uit de bus.
    • 11 juli » Tonnie Dirks en Carla Beurskens winnen in Onderdijk de eerste editie van het NK halve marathon.
    • 1 augustus » Sprinter Frankie Fredericks eindigt achter Linford Christie als tweede in de finale van de 100 meter bij de Olympische Spelen van Barcelona en wint daardoor de allereerste olympische medaille ooit voor zijn vaderland Namibië.
    • 4 oktober » Een El Al-Boeing 747-vrachtvliegtuig stort neer op een flatgebouw in de Amsterdamse Bijlmermeer - zie Bijlmerramp.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Groenland


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I223828.php : benaderd 12 oktober 2026), "Steffen Groenland (1930-1992)".