Weening en Achtkarspelen e.o. » Froukje Bouma (1935-1991)

Persoonlijke gegevens Froukje Bouma 


Gezin van Froukje Bouma

Zij is getrouwd met Rieuwert Veening.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Froukje Bouma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Froukje Bouma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Froukje Bouma

Gaatze Bouma
1870-1908
Wytze Bouma
1902-1974

Froukje Bouma
1935-1991



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/523487/795531/Froukje-Bouma-1935-1991

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 februari 1935 lag tussen 0,7 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
    • 21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
    • 12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
    • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
    • 25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.
    • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
  • De temperatuur op 8 maart 1991 lag tussen 10,0 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Benoeming van André Léonard tot bisschop van Namen in België.
    • 12 juni » 120 miljoen Russen kiezen Boris Jeltsin als nieuwe president.
    • 11 juli » Een Nigeriaanse DC-8 stort neer nabij de Saoedische havenstad Djedda: 261 doden.
    • 31 augustus » Kirgizië roept de onafhankelijkheid uit.
    • 6 september » Leningrad heet weer Sint-Petersburg. De op een na grootste stad in Rusland was in 1924 omgedoopt tot Leningrad.
    • 24 november » In België vinden federale verkiezingen plaats. Deze dag krijgt nadien de naam Zwarte Zondag, omdat het de eerste keer is dat extreemrechts (toen nog onder de naam Vlaams Blok, het huidige Vlaams Belang) zo'n grote sprong voorwaarts neemt in de moderne Belgische politiek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bouma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bouma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bouma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bouma (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I222173.php : benaderd 12 oktober 2026), "Froukje Bouma (1935-1991)".