Weening en Achtkarspelen e.o. » Tjalling Kamstra (1927-2017)

Persoonlijke gegevens Tjalling Kamstra 


Gezin van Tjalling Kamstra

(1) Hij is getrouwd met Baukje Bosma.

Zij zijn getrouwd


(2) Hij is getrouwd met Gerharduske Trijntje van der Wal.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Tjalling Kamstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Tjalling Kamstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Tjalling Kamstra

Tjalling Kamstra
1927-2017

(1) 

Baukje Bosma
1924-1967

(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1624154/3419285/Baukje-Bosma-1924-1967

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 februari 1927 lag tussen -3,8 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
    • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 17 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 21e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
  • De temperatuur op 23 april 2017 lag tussen 2,0 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (38%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 3 april » Kredietbeoordelaar Standard & Poor's verlaagt de kredietwaardigheid van Zuid-Afrika naar junkstatus. Die verlaging volgt op het besluit van president Jacob Zuma om 9 van zijn 35 ministers te ontslaan, onder wie de minister van Financiën.
    • 1 mei » President Nicolás Maduro van Venezuela wil met behulp van een door hem bijeengeroepen volksvergadering een nieuwe grondwet opstellen, bedoeld om de economische crisis in zijn land het hoofd te bieden.
    • 28 mei » Tom Dumoulin wint, als eerste Nederlandse wielrenner in de geschiedenis (bij de mannen), de Ronde van Italië. Na Jan Janssen en Joop Zoetemelk is hij de derde Nederlandse winnaar van een Grote Ronde.
    • 6 juni » Peter Bosz vertrekt bij AFC Ajax en wordt de nieuwe hoofdtrainer bij Borussia Dortmund.
    • 19 september » Annemiek van Vleuten wint de titel op de individuele tijdrit bij de WK wielrennen in Bergen.
    • 8 oktober » Mohamed Salah leidt zijn vaderland Egypte met twee doelpunten tegen Congo (2-1) naar het WK voetbal 2018 in Rusland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1924 » Anton Heyboer, Nederlands kunstschilder en etser († 2005)
  • 1927 » Jakov Lind, Joods-Oostenrijks-Brits schrijver, kunstschilder, filmregisseur en acteur († 2007)
  • 1927 » Leontyne Price, Afro-Amerikaans opera-sopraan
  • 1929 » Henk Heidweiller, Surinaams diplomaat en politicus († 1989)
  • 1929 » Jerry Goldsmith, Amerikaans componist van filmmuziek († 2004)
  • 1930 » Robert Wagner, Amerikaans acteur

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kamstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kamstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kamstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kamstra (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I222027.php : benaderd 12 oktober 2026), "Tjalling Kamstra (1927-2017)".