De temperatuur op 2 april 1922 lag tussen -3,6 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
6 februari » Kardinaal Achille Ratti wordt gekozen tot Paus Pius XI.
12 februari » Kroning van paus Pius XI in Rome.
12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
31 oktober » Triomftocht van Italiaanse zwarthemden n.a.v. succesvolle coup, waarop Mussolini en zijn Fascistische Partij aan de macht komen.
Trouwdag 27 februari 1947
De temperatuur op 27 februari 1947 lag tussen -6,0 °C en 0,2 °C en was gemiddeld -1,8 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
8 februari » Jan van der Hoorn wint de negende Elfstedentocht.
24 maart » Bij een brand in de staatsmijn Hendrik in Brunssum komen dertien mijnwerkers om het leven.
27 april » Maria Goretti (1890-1902), een Italiaans meisje dat door haar aanrander werd vermoord, wordt in Rome zalig verklaard door paus Pius XII.
10 juni » Saab produceert zijn eerste auto.
8 juli » Volgens een persbericht van de Amerikaans luchtmacht is in Roswell in New Mexico een vliegende schotel geland.
2 november » Eerste (en enige) vlucht van de Spruce Goose (Hughes H-4 Hercules), het vliegtuig met de grootste vleugelspanwijdte dat ooit heeft gevlogen.
Dag van overlijden 14 november 2015
De temperatuur op 14 november 2015 lag tussen 7,7 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 7,2 mm neerslag gedurende 8,7 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
18 mei » De voormalige tennisprof Bob Hewitt (75) wordt in Pretoria veroordeeld tot een celstraf van zes jaar wegens verkrachting en seksueel misbruik.
16 augustus » In Indonesië wordt een passagiersvliegtuig vermist. Het is verdwenen in provincie Papoea. Het toestel, type ATR 42 Turboprop, heeft 54 personen aan boord.
1 november » Minstens vijftien mensen, onder wie zeker één parlementariër en een generaal, worden gedood bij een aanval op een populair hotel in de Somalische hoofdstad Mogadishu.
6 november » Klaasje Meijer, Marthe De Pillecyn en Hanne Verbruggen winnen K3 zoekt K3. Ze volgen Josje Huisman, Kristel Verbeke en Karen Damen op als K3.
6 december » De oppositie in Venezuela wint de parlementsverkiezingen met overmacht. Het is voor het eerst in bijna zeventien jaar dat de socialistische partij van president Nicolás Maduro geen meerderheid heeft in het parlement.
14 december » Première van de film Star Wars: The Force Awakens.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I221712.php : benaderd 12 oktober 2026), "Johann Hermann "Joop" Bolling (1922-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.