Weening en Achtkarspelen e.o. » Jantje Blauw (1925-2019)

Persoonlijke gegevens Jantje Blauw 


Gezin van Jantje Blauw

Zij is getrouwd met Gjalt van der Velde.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Blauw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantje Blauw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Blauw

Anna Brandsma
1888-1961

Jantje Blauw
1925-2019



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.online-familieberichten.nl/pers/1714406/Jantje-Blauw-1925-2019

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 november 1925 lag tussen -3,7 °C en 3,2 °C en was gemiddeld -0,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
    • 11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
    • 2 augustus » Conrad Hilton opent in Dallas, Texas het eerste Hilton-hotel.
    • 10 augustus » Stormramp van 1925, een noodweer met zeer zware windstoten en meerdere tornado's richt veel schade aan. Vooral Borculo wordt zwaar getroffen.
    • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
    • 12 december » Reza Pahlavi grijpt de macht in Iran als Sjah.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Blauw

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blauw.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blauw.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blauw (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I221421.php : benaderd 26 september 2026), "Jantje Blauw (1925-2019)".