Weening en Achtkarspelen e.o. » Wietze Bosma (1944-2010)

Persoonlijke gegevens Wietze Bosma 


Gezin van Wietze Bosma

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wietze Bosma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wietze Bosma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wietze Bosma

Tjipke Bosma
1874-1937
Sjouke Bosma
1901-1964

Wietze Bosma
1944-2010


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 november 1944 lag tussen 0,5 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,3 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Het centrum van Nijmegen wordt getroffen door een bombardement door Amerikaanse vliegers die denken dat het de Duitse stad Kleef is. Er vallen ongeveer 800 doden en de binnenstad wordt grotendeels weggevaagd.
    • 7 juli » Boven Hoorn komen twee Amerikaanse B-17 bommenwerpers met elkaar in botsing en storten neer. Daarbij komen dertien van de twintig bemanningsleden en een inwoonster van Hoorn om het leven.
    • 15 augustus » Operatie Dragoon: de Geallieerden vallen Zuid-Frankrijk aan.
    • 4 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen bevrijden Antwerpen, maar de Scheldemonding blijft nog weken bezet.
    • 29 oktober » De Poolse 1e Pantserdivisie bevrijdt Breda.
    • 31 oktober » Oprichting van de MARVA, de Marine Vrouwen Afdeling.
  • De temperatuur op 25 augustus 2010 lag tussen 13,6 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 6,4 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (37%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Gemeenteraadsverkiezingen in Nederland.
    • 27 juni » Op de Maasvlakte (Rotterdam) verongelukt een helikopter tijdens opnames van de Tour du Port, een toertocht voor wielerliefhebbers aan de vooravond van de start van de Ronde van Frankrijk 2010; vier personen komen om het leven en één persoon raakt zwaargewond.
    • 29 juni » De redactie van NRC Handelsblad keurt de voordracht goed van de Vlaming Peter Vandermeersch als de nieuwe hoofdredacteur van de krant.
    • 4 juli » België, Frankrijk, Oostenrijk en de drie Baltische republieken bieden Roemenië hulp aan vanwege grote overstromingen die het land teisteren.
    • 25 juli » Een Italiaanse onderhoudstrein dendert door een stootblok op het station van Stavoren in de Nederlandse provincie Friesland en doorboort een watersportwinkel. De ravage is enorm, maar slechts twee medewerkers van de trein raken lichtgewond.
    • 10 oktober » De Nederlandse Antillen houden op te bestaan. Curaçao en Sint Maarten worden nieuwe landen binnen het Koninkrijk der Nederlanden, en Bonaire, Sint Eustatius en Saba (de BES-eilanden) krijgen de status bijzondere gemeente van Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bosma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosma (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I220807.php : benaderd 12 oktober 2026), "Wietze Bosma (1944-2010)".