Weening en Achtkarspelen e.o. » Johanna Dijkstra (1929-2006)

Persoonlijke gegevens Johanna Dijkstra 


Gezin van Johanna Dijkstra

Zij is getrouwd met Meindert Pilat.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Dijkstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Dijkstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Dijkstra

Jan Broersma
1874-1960

Johanna Dijkstra
1929-2006



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1939639/3098038/Meindert-Pilat-1931-2018

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 augustus 1929 lag tussen 11,9 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 2,4 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
    • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
    • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
    • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
    • 29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.
  • De temperatuur op 13 maart 2006 lag tussen -6,5 °C en 3,1 °C en was gemiddeld -1,6 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (90%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 26 mei » Paus Benedictus XVI bezoekt in Polen het heiligdom van de Zwarte madonna van Częstochowa in het Jasna Góra-klooster.
    • 3 juli » Metro ontspoort in Valencia.
    • 16 augustus » Leo Beenhakker debuteert als bondscoach van het Pools voetbalelftal met een 2-0 nederlaag in de vriendschappelijke interland tegen Denemarken in Odense.
    • 6 september » Folkert Jensma vertrekt als hoofdredacteur van NRC Handelsblad.
    • 21 oktober » Het Zambiaans voetbalelftal wint de tiende editie van de COSAFA Cup door in de finale Angola met 2-0 te verslaan.
    • 2 december » In Japan wordt de nieuwe spelcomputer van Nintendo uitgebracht, de Nintendo Wii. Evenals bij de Europese release van de Xbox 360, één jaar eerder, staan veel mensen in rij om de spelcomputer te kopen en zijn de voorraden beperkt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1926 » Jiang Zemin, Chinees politicus en partijleider
  • 1927 » Sam Butera, Amerikaans tenorsaxofonist en arrangeur († 2009)
  • 1928 » Willem Duys, Nederlands radio- en televisiepresentator en muziekproducent († 2011)
  • 1929 » Gary Powers, Amerikaans piloot († 1977)
  • 1929 » Rebecca Posner, Britse taalkundige († 2018)
  • 1930 » Ted Hughes, Engels dichter en schrijver († 1998)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dijkstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dijkstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dijkstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dijkstra (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I220751.php : benaderd 12 oktober 2026), "Johanna Dijkstra (1929-2006)".