Weening en Achtkarspelen e.o. » Jantje "Janny" Pilat (1933-2016)

Persoonlijke gegevens Jantje "Janny" Pilat 


Gezin van Jantje "Janny" Pilat

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje "Janny" Pilat?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantje "Janny" Pilat

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Pilat

Dirk Pilat
1871-1940
Aukje Westra
1864-1936
Sytze Pilat
1896-1979

Jantje Pilat
1933-2016


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 augustus 1933 lag tussen 13,2 °C en 28,3 °C en was gemiddeld 21,3 °C. Er was 13,3 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
    • 10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
    • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
    • 14 maart » Hans Veerman, Nederlands acteur († 2014)
    • 15 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Social y Cultural Iberia, kortweg Iberia.
    • 5 december » Einde van de drooglegging in de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 21 november 2016 lag tussen 8,1 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 4,9 mm neerslag gedurende 5,4 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De Servische tennisser Novak Đoković wint voor de zesde keer de Australian Open. Hij versloeg in drie sets de Schot Andy Murray.
    • 9 april » De laatste tv-aflevering van Campinglife is uitgezonden. Het programma met presentator Sander Janson was vanaf 2001 op de buis.
    • 9 juni » De in Somalië gelegerde Afrikaanse Unie (AMISOM) claimt dat zijn troepen een aanval van Al-Shabaab hebben afgewend. Bij vuurgevechten zouden 110 leden van de terreurgroep zijn gedood.
    • 21 juni » Met zijn goal tegen de Verenigde Staten in de halve finale van de Copa América wordt Lionel Messi de topscorer aller tijden van het Argentijns voetbalelftal. De sterspeler maakt in de halve finale zijn 55ste doelpunt en heeft daarmee één doelpunt meer gemaakt dan de vorige topscorer Gabriel Batistuta.
    • 24 juni » 52% van de Britse stemgerechtigden kiest in een referendum voor een brexit, een uittreden (op termijn) van het Verenigd Koninkrijk uit de Europese Unie. Als gevolg van de uitslag kondigt premier Cameron zijn aftreden aan.
    • 24 juni » De oppositie in Venezuela heeft voldoende rechtsgeldige handtekeningen verzameld om een referendum in gang te zetten voor de afzetting van president Nicolás Maduro, aldus oppositieleider Henrique Capriles.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pilat

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pilat.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pilat.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pilat (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I220746.php : benaderd 21 mei 2026), "Jantje "Janny" Pilat (1933-2016)".