Weening en Achtkarspelen e.o. » Sietske van der Kooi (1934-2017)

Persoonlijke gegevens Sietske van der Kooi 


Gezin van Sietske van der Kooi

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sietske van der Kooi?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sietske van der Kooi

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sietske van der Kooi

Sietske van der Kooi
1934-2017


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://mensenlinq.nl

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 mei 1934 lag tussen 2,6 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 10,7 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
    • 14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
    • 3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
    • 22 juli » Buiten het Biograph Theatre in Chicago wordt Amerikaanse "aartsvijand nummer één", John Dillinger, dodelijk verwond door FBI-agenten.
    • 8 oktober » Bruno Hauptmann wordt aangeklaagd voor de moord op Charles Lindbergh Jr.
    • 11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.
  • De temperatuur op 6 november 2017 lag tussen -0,5 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 6,8 uur zonneschijn (73%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Het Venezolaanse hooggerechtshof ontbindt het parlement. De rechters van het door de regering gecontroleerde hof nemen de legislatieve taken over.
    • 21 april » Meer dan 140 Afghaanse militairen worden gedood bij een aanval van de Taliban op een basis van het regeringsleger in de noordelijke provincie Balkh.
    • 18 juni » In Portugal komen 62 mensen om bij een zeer grote bosbrand in Pedrógão Grande.
    • 9 augustus » Zeker 29 bootvluchtelingen verdrinken voor de kust van Jemen nadat ze door mensensmokkelaars overboord zijn gezet.
    • 18 augustus » Ajax verkoopt Davinson Sánchez voor 40 miljoen euro aan Tottenham Hotspur. Daarmee wordt de Colombiaanse verdediger de duurste speler uit de historie van zowel de Amsterdamse voetbalclub als de Nederlandse eredivisie.
    • 16 september » De Spaanse voetbalclub Atlético Madrid neemt het nieuwe onderkomen, het Wanda Metropolitano, in gebruik met een competitiewedstrijd tegen Malaga CF (1-0).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Kooi


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I220238.php : benaderd 27 augustus 2026), "Sietske van der Kooi (1934-2017)".