Weening en Achtkarspelen e.o. » Geertje "Ge" Jager (1924-1987)

Persoonlijke gegevens Geertje "Ge" Jager 


Gezin van Geertje "Ge" Jager

Zij is getrouwd met Andries Brouwer.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje "Ge" Jager?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje "Ge" Jager

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Jager

Anne Jager
1864-1954
Antje Marinus
1870-1929

Geertje Jager
1924-1987



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 mei 1924 lag tussen 12,2 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 2,8 mm neerslag. Er was 7,1 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
    • 30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • 12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
    • 1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
    • 28 december » TIGR, de eerste illegale gewapende verzetsorganisatie tegen het fascisme in Europa wordt opgericht in Triëst (Italië).
  • De temperatuur op 31 mei 1987 lag tussen 8,7 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (4%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Ruud Gullit verlaat PSV en gaat naar AC Milan voor 17 miljoen gulden.
    • 5 mei » President Kenneth Kaunda van Zambia beschuldigt het Internationaal Monetair Fonds (IMF) ervan een lastercampagne te zijn begonnen tegen zijn land.
    • 27 mei » FC Porto wint voor de eerste keer de Europa Cup I door FC Bayern München in de finale in Wenen met 2-1 te verslaan.
    • 14 juni » KV Mechelen wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door in de finale met 1-0 te winnen van FC Luik.
    • 3 september » Legermajoor Pierre Buyoya pleegt een staatsgreep in Burundi en zet president Jean Baptiste Bagaza af.
    • 14 oktober » Het Nederlands voetbalelftal doet een goede stap op weg naar het EK voetbal 1988 door Polen in Zabrze met 2-0 te verslaan. Ruud Gullit maakt beide doelpunten. PSV'er Berry van Aerle maakt zijn debuut voor Oranje.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1922 » Ger Harmsen, Nederlands filosoof en historicus († 2005)
  • 1922 » Jakucho Setouchi, Japans schrijfster en boeddhistisch non
  • 1923 » Cor Braasem, Nederlands waterpoloër († 2009)
  • 1923 » Richard Avedon, Amerikaans fotograaf († 2004)
  • 1923 » John Lanchbery, Engels componist († 2003)
  • 1924 » Jan Kerkhofs, Belgisch jezuïet en godsdienstsocioloog († 2015)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jager

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jager.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jager.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jager (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I219774.php : benaderd 12 oktober 2026), "Geertje "Ge" Jager (1924-1987)".