De temperatuur op 6 maart 1916 lag tussen -4,1 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 6,8 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
24 april » Easter Rising in Ierland.
31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
Dag van overlijden 3 december 1992
De temperatuur op 3 december 1992 lag tussen 5,6 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (63%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
24 februari » Kurt Cobain en Courtney Love trouwen.
5 april » De Peruviaanse president Alberto Fujimori stuurt het parlement met steun van het leger naar huis en ontslaat een groot aantal rechters op beschuldiging van corruptie.
22 april » 206 mensen verliezen het leven bij twee explosies in Guadalajara, Mexico.
23 mei » De bekendste strijder tegen de maffia in Italië, rechter Giovanni Falcone, wordt vermoord bij een bomaanslag op Sicilië.
8 september » Uit een officieel onderzoek blijkt dat de Amerikaanse restaurateur Daniel Goldreyer het zwaar beschadigde schilderij Who's afraid of Red Yellow and Blue III van Barnett Newman heeft overgeschilderd.
4 december » Amerikaanse soldaten worden naar Somalië gestuurd.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I211451.php : benaderd 8 februari 2026), "Anje Stulp (1916-1992)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.