Weening en Achtkarspelen e.o. » Elisabeth Homan (1884-1972)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Homan 


Gezin van Elisabeth Homan

Zij is getrouwd met Jan de Vries.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1910 te Grootegast (Gr), zij was toen 25 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Homan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Homan

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Homan

Harm Heerema
1833-1866
Gerke Homan
1854-1930

Elisabeth Homan
1884-1972

1910

Jan de Vries
1873-1946


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Grootegast 1884
  2. Overlijdensregister Appingedam 1972
  3. Huwelijksregister Grootegast 1910

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 mei 1884 lag rond de 13,3 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society, voorloper van de Britse Labour Party.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
    • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
  • De temperatuur op 9 april 1910 lag tussen 1,5 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
    • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
  • De temperatuur op 4 september 1972 lag tussen 8,4 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (25%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Duitsland geeft vijf miljoen dollar aan een Arabische terrorist als losgeld voor de passagiers en bemanning van een gekaapte Jumbo Jet.
    • 16 april » De 24-jarige Roger De Vlaeminck wint zijn eerste Parijs-Roubaix.
    • 22 mei » Ton Sijbrands wordt wereldkampioen dammen.
    • 27 mei » In België bepaalt de Nederlandse Cultuurraad dat in het Nederlandstalige landsgedeelte alleen de eed in het Nederlands geldt.
    • 1 september » In Reykjavik eindigt de match van de eeuw tussen Boris Spasski en Bobby Fischer, van wie de laatste zich de nieuwe wereldkampioen schaken mag noemen.
    • 13 december » Gough Whitlam wordt verkozen tot premier van Australië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Homan

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Homan.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Homan.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Homan (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I209335.php : benaderd 12 oktober 2026), "Elisabeth Homan (1884-1972)".