Weening en Achtkarspelen e.o. » Reina Krol (1916-)

Persoonlijke gegevens Reina Krol 

  • Zij is geboren op 2 oktober 1916 in Zevenhuizen, gem. Marum, Groningen, Nederland.Bron 1
  • Zij is overleden in -.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 juli 2025.

Gezin van Reina Krol

Zij is getrouwd met Lubbertus van der Heide.

Zij zijn getrouwd op 29 juli 1939 te Marum (Gr), zij was toen 22 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Reina Krol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Marum 1916
  2. Huwelijksregister Marum 1939

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 oktober 1916 lag tussen 7,2 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 2,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
    • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
    • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
    • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Ñublense.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Krol

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Krol.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Krol.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Krol (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I208237.php : benaderd 8 februari 2026), "Reina Krol (1916-)".