De temperatuur op 24 juli 1910 lag tussen 11,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 1,8 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
Dag van overlijden 7 april 1982
De temperatuur op 7 april 1982 lag tussen 9,2 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 9,4 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
7 maart » De Nederlandse schaatsster Ineke Kooiman-van Homoet breekt het werelduurrecord op de schaats in Den Haag: in één uur tijd schaatst ze 33.837,71 m.
5 april » Engeland stuurt een vloot naar de Falklandeilanden die eerder in de maand door Argentinië zijn bezet.
13 juni » In het Wagener-stadion in Amstelveen wint de Nederlandse hockeyploeg voor de tweede keer de Champions Trophy.
30 september » Opening van de twaalfde Gemenebestspelen in Brisbane met de deelname van 1583 atleten afkomstig uit 46 landen.
10 oktober » Heiligverklaring van Maximiliaan Kolbe (1894-1941), Pools priester en martelaar in Auschwitz, door Paus Johannes Paulus II.
9 november » Paus Johannes Paulus II sluit zijn tiendaagse rondreis door Spanje af in Santiago de Compostella.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I208166.php : benaderd 25 december 2025), "Johannes Stienstra (1910-1982)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.