De temperatuur op 26 december 1913 lag tussen 5,3 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 3,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
Dag van overlijden 8 mei 2006
De temperatuur op 8 mei 2006 lag tussen 12,9 °C en 25,0 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
25 februari » Niels Kerstholt en Maaike Vos worden in Den Haag Nederlands kampioen shorttrack.
23 maart » Darter Raymond van Barneveld gooit als eerste Nederlander ooit een 9-darter op een televisietoernooi tijdens de Holsten Premier League.
19 april » Voor het eerst in zijn geschiedenis zijn er twee nummers 1 in de Afrekening van Studio Brussel.
28 augustus » In de Turkse badplaats Marmaris vindt een reeks bomaanslagen plaats.
8 november » In Srebrenica is een massagraf met daarin slachtoffers van het Bloedbad van 1995 ontdekt.
6 december » Rita Reys wordt onderscheiden met de Edison Jazz Oeuvreprijs. De jury roemt haar als onbetwist de grootste jazzzangeres die Nederland heeft voortgebracht.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I201652.php : benaderd 24 oktober 2026), "Freerkje Boels (1913-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.