Weening en Achtkarspelen e.o. » Jantje Tillema (1920-2013)

Persoonlijke gegevens Jantje Tillema 


Gezin van Jantje Tillema

Zij is getrouwd met Evert Bosma.

Zij zijn getrouwd op 27 oktober 1942 te Zuidhorn (Gr), zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Tillema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantje Tillema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Tillema

Jantje Tillema
1920-2013

1942

Evert Bosma
1919-1982


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Huwelijksregister Zuidhorn 1942

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juni 1920 lag tussen 5,1 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.
  • De temperatuur op 27 oktober 1942 lag tussen 6,2 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 5,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Japan verklaart Nederland de oorlog en valt Nederlands-Indië binnen.
    • 18 januari » Het koopvaardijschip Van Imhoff wordt door een Japans gevechtsvliegtuig tot zinken gebracht. De bewaking en bemanningsleden worden gered, maar meer dan 400 Duitse geïnterneerde burgers verdrinken.
    • 25 januari » Thailand verklaart de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk de oorlog.
    • 27 januari » Laagste minimumtemperatuur in Nederland ooit gemeten (-27,4 °C), te Winterswijk.
    • 13 maart » Het dragen van een Jodenster wordt verplicht voor de joden in Nederland, België en Frankrijk.
    • 24 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Nacional Potosí.
  • De temperatuur op 18 februari 2013 lag tussen -1,4 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (57%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Franse en Malinese troepen heroveren Gao op de islamitische beweging Ansar Dine.
    • 14 april » In het Belgische Oelegem stort een Poolse bus met Russische passagiers vijf meter naar beneden vanop de E34. Vijf inzittenden komen hierbij om.
    • 20 april » John Ewbank meldt via Twitter helemaal klaar te zijn met de kritiek op het koningslied en trekt het in. Twee dagen later meldt het Nationaal Comité Inhuldiging toch vast te houden aan het lied.
    • 25 mei » Het vrouwenteam van FC Twente is als eerste ploeg kampioen geworden van de BeNe League door een thuisoverwinning van 3-1 op Standard Luik.
    • 8 juni » De Zuid-Afrikaanse oud-president Nelson Mandela (94) wordt weer opgenomen in het ziekenhuis in Pretoria. Hij heeft een longinfectie.
    • 6 juli » Na Venezuela en Nicaragua biedt ook Bolivia aan de voortvluchtige Amerikaanse klokkenluider Edward Snowden asiel te verlenen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1916 » Luigi Comencini, Italiaans regisseur († 2007)
  • 1918 » Jacques Reuland, Nederlands componist, dirigent en pedagoog († 2008)
  • 1921 » Ivan Southall, Australisch jeugdschrijver († 2008)
  • 1921 » Jan Meijer, Nederlands atleet († 1993)
  • 1921 » Soeharto, Indonesisch generaal en politicus († 2008)
  • 1922 » Wim Meuldijk, Nederlands geestelijk vader van Pipo de clown († 2007)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tillema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tillema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tillema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tillema (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I201159.php : benaderd 22 mei 2026), "Jantje Tillema (1920-2013)".