Weening en Achtkarspelen e.o. » Angenietje Jaarsma (1916-2000)

Persoonlijke gegevens Angenietje Jaarsma 


Gezin van Angenietje Jaarsma

Zij is getrouwd met Willem Zwartenkot.

Zij zijn getrouwd op 17 december 1942 te Winsum (Gr), zij was toen 26 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Angenietje Jaarsma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://graftombe.nl/names/info/2025311/jaarsma
  3. Huwelijksregister Winsum 1942

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 mei 1916 lag tussen 8,7 °C en 24,1 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
    • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
    • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
    • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
    • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
    • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
  • De temperatuur op 25 december 2000 lag tussen -3,8 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 16 juni » De Veiligheidsraad neemt naar aanleiding van hernieuwde gevechten tussen Oeganda en Rwanda in Kisangani unaniem een resolutie (1304) aan waarin het optreden van beide landen in de DR Congo veroordeeld wordt.
    • 2 juli » Frankrijk wint in Rotterdam het EK voetbal door Italië in de finale met 2-1 te verslaan. In de verlenging maakt David Trezeguet de zogeheten golden goal.
    • 24 augustus » Bisschopswijding van Johannes te Maarssen, Nederlands bisschop van Kundiawa in Papoea-Nieuw-Guinea.
    • 2 september » Het Nederlands voetbalelftal begint de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 2002 met een gelijkspel (2-2) tegen Ierland. Het is de eerste wedstrijd onder leiding van bondscoach Louis van Gaal, die twee spelers laat debuteren: Arnold Bruggink en Wilfred Bouma, beiden van PSV.
    • 30 september » Bij de Olympische Spelen in Sydney prolongeert de Nederlandse hockeyploeg de olympische titel door Zuid-Korea in de finale na strafballen (5-4) te verslaan.
    • 31 oktober » Communiqué van de Pauselijke Academie voor het Leven inzake de morning-afterpil


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jaarsma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jaarsma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jaarsma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jaarsma (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I201039.php : benaderd 17 oktober 2026), "Angenietje Jaarsma (1916-2000)".