De temperatuur op 22 april 1920 lag tussen -0,2 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 10,4 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
Dag van overlijden 1 november 2011
De temperatuur op 1 november 2011 lag tussen 9,1 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 5,8 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Er was 5,6 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
10 februari » Parlementsleden in Venezuela gaan met elkaar op de vuist, als de socialist Henry Ventura probeert oppositielid Alfonso Marquina weg te duwen achter het spreekgestoelte.
8 mei » FC Twente wint voor de derde maal in de geschiedenis de KNVB beker. Het wint de finale van het toernooi met 3-2 van titelverdediger Ajax.
9 mei » Uit handen van Hervé Nzelo-Lembi ontvangt Romelu Lukaku van RSC Anderlecht de Ebbenhouten Schoen, omdat hij verkozen tot beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
30 juli » KNVB Bekerwinnaar FC Twente wint in Amsterdam met 2-1 van landskampioen AFC Ajax, en neemt daardoor voor de tweede keer achter elkaar de Johan Cruijff Schaal mee naar Enschede.
21 augustus » Sympathisanten van de Venezolaanse leider Hugo Chávez laten zich in het openbaar kaalscheren. Ze willen daarmee hun solidariteit betuigen met Chavez, die sinds kort rondloopt met een kaal hoofd vanwege chemotherapie.
6 oktober » De regering van Venezuela gaat huizen op de Caraïbische eilandengroep Los Roques onteigenen, aldus president Hugo Chávez.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I200976.php : benaderd 25 december 2025), "Wouter Rook (1920-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.