Weening en Achtkarspelen e.o. » Hantje van der Molen (1920-2017)

Persoonlijke gegevens Hantje van der Molen 


Gezin van Hantje van der Molen

Zij is getrouwd met Johannes Aikema.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hantje van der Molen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hantje van der Molen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hantje van der Molen

Lubbe Denkema
1835-1919

Hantje van der Molen
1920-2017



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://graftombe.nl/names/info/2054463/molen_van_der

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 april 1920 lag tussen 1,7 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 3,9 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
    • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
  • De temperatuur op 10 december 2017 was gemiddeld 1,1 °C. Er was 12,8 mm neerslag gedurende 7,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Tijdens het Haags Sportgala in het AFAS Circustheater worden voetballer Eljero Elia en zeilster Marit Bouwmeester uitgeroepen tot respectievelijk Haags sportman en -vrouw van het Jaar.
    • 2 april » Philippe Gilbert wint de 101ste editie van de Ronde van Vlaanderen.
    • 13 april » In Attractiepark Slagharen is de Gold Rush geopend, de achtbaan werd officieel geopend door directeur Wouter Dekkers en burgemeester Peter Snijders.
    • 12 mei » Voetbalclub Chelsea wint voor de zesde keer de Engelse landstitel door in de 36ste speelronde met 1-0 te winnen van West Bromwich Albion door een late treffer van invaller Michy Batshuayi.
    • 20 juni » Voetbalclub Boca Juniors wint voor de 32ste keer de landstitel in Argentinië.
    • 6 oktober » In Rwanda wordt Diane Rwigara, een prominente critica van president Paul Kagame, voor de rechter gebracht op beschuldiging van het aanzetten tot een opstand tegen de staat.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1918 » Eddy Christiani, Nederlands gitarist en zanger († 2016)
  • 1919 » Erika Visser, Nederlands kunstenares († 2007)
  • 1919 » Frank Essed, Surinaams politicus († 1988)
  • 1920 » Kees Trimbos, Nederlands psychiater († 1988)
  • 1922 » Iser Koeperman, Oekraïens wereldkampioen dammen († 2006)
  • 1922 » Meira Delmar, Colombiaans dichteres († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Molen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I190218.php : benaderd 28 augustus 2026), "Hantje van der Molen (1920-2017)".