Weening en Achtkarspelen e.o. » Bauktje Huizenga (1919-2003)

Persoonlijke gegevens Bauktje Huizenga 


Gezin van Bauktje Huizenga

Zij is getrouwd met Marten Gjaltema.

Zij zijn getrouwd op 8 december 1939 te Grootegast (Gr), zij was toen 20 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bauktje Huizenga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bauktje Huizenga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bauktje Huizenga

Karl Wendel
1858-????

Bauktje Huizenga
1919-2003

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://graftombe.nl/names/info/1989857/huizenga
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 juli 1919 lag tussen 10,4 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
    • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
    • 28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
    • 3 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. ČsŠk Bratislava, het latere ŠK Slovan Bratislava.
    • 28 oktober » Drooglegging begint. Het Amerikaans Congress keurt de Volstead Act goed, alhoewel president Woodrow Wilson een veto had uitgesproken.
    • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
  • De temperatuur op 8 december 1939 lag tussen -0,5 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 7,4 mm neerslag gedurende 5,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Troepen van Francisco Franco nemen Barcelona in tijdens de Spaanse Burgeroorlog.
    • 18 juli » Opening van het Hallenstadion in Zürich.
    • 27 juli » Twee dagen na het constitutioneel beraad struikelt het kabinet-Colijn V in het debat over de regeringsverklaring over een motie van afkeuring.
    • 11 oktober » Manhattanproject: president Franklin D. Roosevelt wordt gevraagd snel de atoombom te laten ontwikkelen.
    • 26 november » Het Sovjet-Russische leger bombardeert eigen gebied dicht bij de Finse grens en geven de Finnen hiervan de schuld.
    • 15 december » Première van Gone with the Wind in Atlanta (Georgia).
  • De temperatuur op 16 april 2003 lag tussen 8,4 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (87%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Zwemmer Pieter van den Hoogenband scherpt in Berlijn zijn eigen Europese record op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 1.42,45.
    • 14 maart » De Westerscheldetunnel wordt geopend, de autoveerdiensten over de Westerschelde worden opgeheven.
    • 15 maart » De Westerscheldetunnel tussen Ellewoutsdijk en Terneuzen wordt in gebruik genomen.
    • 21 april » De hockeysters van HC Rotterdam winnen op eigen terrein de Europacup II door in de finale het Russische Sintez Dzerjinsk met 5-2 te verslaan. In Spanje winnen de mannen van Amsterdam eveneens de Europacup II, ten koste van het Duitse Der Club an der Alster.
    • 31 augustus » Radio Veronica keert terug als onderdeel van Sky Radio Ltd..
    • 12 oktober » Autocoureur Michael Schumacher sleept na een loodzware wedstrijd zijn zesde wereldtitel in zijn carrière binnen, een record dat nog steeds stand houdt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Huizenga

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huizenga.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huizenga.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huizenga (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I189846.php : benaderd 12 oktober 2026), "Bauktje Huizenga (1919-2003)".