Weening en Achtkarspelen e.o. » Jantje Scheerhoorn (1910-)

Persoonlijke gegevens Jantje Scheerhoorn 


Gezin van Jantje Scheerhoorn

Zij is getrouwd met Jakob Horenga.

Zij zijn getrouwd op 23 december 1930 te Grootegast (Gr), zij was toen 20 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Scheerhoorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantje Scheerhoorn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Scheerhoorn

Harm Scheerhoorn
1847-> 1889
Willem Burema
1845-1917
Jantje Burema
1882-1957

Jantje Scheerhoorn
1910-????

1930

Jakob Horenga
1909-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Grootegast 1910
  2. Huwelijksregister Grootegast 1930

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 oktober 1910 lag tussen 3,3 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
    • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
    • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
  • De temperatuur op 23 december 1930 lag tussen -4,0 °C en 1,3 °C en was gemiddeld -2,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
    • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Scheerhoorn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I189631.php : benaderd 12 oktober 2026), "Jantje Scheerhoorn (1910-)".