Weening en Achtkarspelen e.o. » Lippe Holman (1922-2013)

Persoonlijke gegevens Lippe Holman 


Gezin van Lippe Holman

Hij is getrouwd met Jantje Faber.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lippe Holman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lippe Holman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lippe Holman

Derk Holman
1845-1927

Lippe Holman
1922-2013


Jantje Faber
1925-2005


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Jantje Faber

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 januari 1922 lag tussen 0,6 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
    • 18 maart » In India wordt Mahatma Gandhi veroordeeld tot zes jaar gevangenisstraf voor burgerlijke ongehoorzaamheid. Hij zal hiervan 2 jaar uitzitten.
    • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
    • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
    • 14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
    • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
  • De temperatuur op 17 februari 2013 lag tussen -1,9 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (34%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 7 februari » In Zuid-Afrika breekt een onverwacht grote volkswoede uit vanwege de dood van de 17-jarige Anene Booysen. Het meisje werd vijf dagen eerder op gruwelijke wijze gemarteld en verkracht door een groep mannen.
    • 3 mei » De vulkaan Etna komt op de Werelderfgoedlijst van de UNESCO.
    • 10 mei » De grootste platinaproducent ter wereld, Anglo American Platinum (Amplats), is van plan zesduizend banen te schrappen bij zijn mijnen in Zuid-Afrika.
    • 3 juli » De stoffelijke resten van drie kinderen van oud-president Nelson Mandela van Zuid-Afrika worden opgegraven uit een landgoed van Mandela's kleinzoon Mandla en teruggebracht naar hun oorspronkelijke graf.
    • 19 november » De officier van justitie in Boekarest eist 18 jaar celstraf tegen Radu Dogaru, een van de hoofdverdachten van de diefstal van zeven schilderijen uit de Kunsthal Rotterdam.
    • 12 december » De Roemeense politie rolt een drugsbende op die vanuit Nederland werd aangestuurd. Justitie meldt een "megavondst" van 11 ton chemische drugs met een straatwaarde van 63 miljoen euro.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Holman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Holman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Holman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Holman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I189540.php : benaderd 28 augustus 2026), "Lippe Holman (1922-2013)".