Weening en Achtkarspelen e.o. » Foekje Boekholt (1916-1997)

Persoonlijke gegevens Foekje Boekholt 


Gezin van Foekje Boekholt

Zij is getrouwd met Minne van der Bij.

Zij zijn getrouwd op 4 augustus 1934 te Kollumerland c.a., Friesland, Nederland, zij was toen 18 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Foekje Boekholt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Foekje Boekholt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Foekje Boekholt

Antje Frankes
1891-1948

Foekje Boekholt
1916-1997

1934

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://graftombe.nl/names/info/1660675/boekholt
  3. Huwelijksregister 1934, Kollumerland c.a.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 mei 1916 lag tussen 7,4 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
    • 19 september » De Force Publique onder Charles Tombeur verslaat het leger van Duits-Oost-Afrika in de Slag bij Tabora.
    • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
  • De temperatuur op 4 augustus 1934 lag tussen 9,5 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
    • 19 maart » Bisschopswijding van de Nederlander Willem Cobben, apostolisch vicaris van Finland.
    • 4 juli » In Amsterdam breekt het Jordaanoproer uit als reactie op de verlaging van de werklozensteun door het kabinet-Colijn
    • 22 juli » Buiten het Biograph Theatre in Chicago wordt Amerikaanse "aartsvijand nummer één", John Dillinger, dodelijk verwond door FBI-agenten.
    • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
    • 22 oktober » De beruchte bankrover Charles Arthur "Pretty Boy" Floyd wordt neergeschoten door FBI-agenten in East Liverpool.
  • De temperatuur op 10 oktober 1997 lag tussen 10,7 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 26,3 mm neerslag gedurende 8,2 uur. Er was 6,2 uur zonneschijn (56%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Regilio Tuur kondigt het einde van zijn bokscarrière aan.
    • 21 januari » De Belgische voetbalbond ontslaat Wilfried Van Moer als bondscoach van het Belgisch voetbalelftal. Georges Leekens, trainer-coach van de verrassende lijstaanvoerder Excelsior Moeskroen, is zijn vervanger.
    • 21 januari » Ivo van Hove wordt benoemd tot leider van het Holland Festival. Hij volgt directeur Jan van Vlijmen op.
    • 31 maart » Martina Hingis lost Steffi Graf na achttien weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters; de Zwitserse moet die positie na tachtig weken afstaan aan haar Amerikaanse collega Lindsay Davenport.
    • 27 augustus » Opening van het Britannia Stadium, een voetbalstadion in de Engelse plaats Stoke-on-Trent.
    • 31 augustus » Het Zambiaans voetbalelftal wint de eerste editie van de COSAFA Cup.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boekholt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boekholt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boekholt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boekholt (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I187721.php : benaderd 28 september 2026), "Foekje Boekholt (1916-1997)".