Weening en Achtkarspelen e.o. » Trijntje Bosgraaf (1919-2017)

Persoonlijke gegevens Trijntje Bosgraaf 


Gezin van Trijntje Bosgraaf

Zij is getrouwd met Dirk Wouda.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1941 te Kollumerland c.a., Friesland, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje Bosgraaf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trijntje Bosgraaf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje Bosgraaf

Jan Bosgraaf
1887-1977

Trijntje Bosgraaf
1919-2017

1941

Dirk Wouda
1916-1985


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://mensenlinq.nl
  3. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 december 1919 lag tussen -1,2 °C en 2,2 °C en was gemiddeld 0,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
    • 30 mei » Viering van het 300-jarig bestaan van de stad Batavia. Koningin Wilhelmina legt een krans bij het standbeeld van Jan Pieterszoon Coen in Hoorn
    • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
    • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
    • 14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
    • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
  • De temperatuur op 17 mei 1941 lag tussen 2,6 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 9 maart » De Duitse bezetters ontbinden alle Nederlandse omroepen; de Rijksradio Omroep, ook wel de Nederlandsche Omroep genoemd, kwam ervoor in de plaats.
    • 10 mei » Tweede Wereldoorlog: Staking van meer dan 100.000 arbeiders in Luik, geleid door Julien Lahaut, georganiseerd door het onafhankelijkheidsfront.
    • 26 november » Libanon wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 8 december » Nederland verklaart Japan de oorlog nadat Japan Britse en Amerikaanse gebieden aanvalt.
    • 10 december » Japanse troepen landen in de Filipijnen, bezetten Guam, en brengen de Britse schepen HMS Prince of Wales en HMS Repulse tot zinken.
    • 26 december » Winston Churchill spreekt als eerste Britse premier het Amerikaanse Congres toe.
  • De temperatuur op 9 oktober 2017 lag tussen 10,1 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 10,4 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Bij wedstrijden in Birmingham verbetert atlete Sifan Hassan het Nederlands record op de 3.000 m (indoor) verbeterd. Met 8.30,76 loopt ze het 27 jaar oude record van Elly van Hulst (8.33,82) uit de boeken.
    • 20 juni » Voetbalclub Boca Juniors wint voor de 32ste keer de landstitel in Argentinië.
    • 2 augustus » De verbindingsweg tussen de A13 en A16 ten noorden van Rotterdam mag worden aangelegd, concludeert de Raad van State, die alle bezwaren van milieuorganisaties en omwonenden van tafel veegt.
    • 9 augustus » Zeker 29 bootvluchtelingen verdrinken voor de kust van Jemen nadat ze door mensensmokkelaars overboord zijn gezet.
    • 23 september » Chantal Blaak is wereldkampioen geworden bij de wegwedstrijd bij de WK wielrennen in Bergen. Tijdens dit WK is dat al de derde gouden plak voor Nederland.
    • 12 oktober » This is Holland wordt geopend voor het publiek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bosgraaf

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosgraaf.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosgraaf.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosgraaf (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I187445.php : benaderd 24 december 2025), "Trijntje Bosgraaf (1919-2017)".