De temperatuur op 29 juli 1922 lag tussen 5,6 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
6 februari » Kardinaal Achille Ratti wordt gekozen tot Paus Pius XI.
16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
24 juli » Palestina wordt formeel een Brits mandaatgebied.
23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
24 november » Mussolini krijgt van het Italiaanse parlement voor één jaar dictatoriale bevoegdheden.
Trouwdag 14 november 1946
De temperatuur op 14 november 1946 lag tussen 2,4 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
10 januari » Voor het eerst wordt met radar een verbinding met de maan gemaakt.
18 februari » Paus Pius XII creëert 32 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Johannes de Jong en de in 2005 zalig verklaarde Duitse bisschop van Münster Clemens August von Galen.
17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
25 mei » Onafhankelijkheid van Jordanië.
20 september » Eerste Filmfestival van Cannes.
Dag van overlijden 29 september 2016
De temperatuur op 29 september 2016 lag tussen 13,8 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
25 januari » De Zuid-Afrikaanse overheid heeft een verbod uitgevaardigd op de luipaardjacht. De bepaling gaat meteen in en geldt voor heel 2016.
3 februari » Bij een explosie in een vliegtuig, een Airbus A321 van Daallo Airlines, wordt een gat in de romp geslagen, waardoor een man naar buiten wordt gezogen. Het toestel is onderweg van de Somalische hoofdstad Mogadishu naar Djibouti.
16 april » De Europese Unie bereikt een akkoord met Ghana over het indammen van migratiestromen.
26 april » Ambtenaren in Venezuela werken nog maar twee dagen per week, op maandag en dinsdag, zo maakt de socialistische regering bekend. De maatregel is een gevolg van de enorme energiecrisis waar het Zuid-Amerikaanse land mee kampt.
30 april » Onder luid gejuich van zo'n 40.000 aanhangers eist de Zuid-Afrikaanse politicus Julius Malema het aftreden van ANC-president Jacob Zuma, die hij beschuldigt van corruptie.
15 juli » Mislukte militaire staatsgreep in Turkije. 265 mensen komen om.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I186813.php : benaderd 12 oktober 2026), "Lieuwe Visser (1922-2016)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.