Weening en Achtkarspelen e.o. » Klaassien de Jonge (1886-1958)

Persoonlijke gegevens Klaassien de Jonge 


Gezin van Klaassien de Jonge

Zij is getrouwd met Johannes Goeree.

Zij zijn getrouwd op 21 februari 1913 te Odoorn (Dr), zij was toen 26 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Harmke Goeree  1916-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaassien de Jonge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Klaassien de Jonge

Klaassien de Jonge
1886-1958

1913
Harmke Goeree
1916-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Overlijdensregister 1958, Dokkum
  2. https://graftombe.nl/names/info/82702/jonge_de
  3. Huwelijksregister Odoorn, 1913

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 november 1886 lag rond de 7,3 °C. De winddruk was 33 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
  • De temperatuur op 21 februari 1913 lag tussen -5,0 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 29 mei » In Parijs gaat het ballet Le Sacre du printemps van Igor Stravinsky in première.
    • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
    • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
    • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
    • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
  • De temperatuur op 13 april 1958 lag tussen -0,4 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (85%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 3 januari » De West-Indische Federatie wordt opgericht.
    • 4 januari » Spoetnik 1 valt na 92 dagen in de ruimte terug op aarde.
    • 18 maart » Het Atomium in Brussel wordt voltooid. De enorme uitvergroting van een ijzerkristal moest dienen als de blikvanger op de wereldtentoonstelling (Expo 58) van dat jaar.
    • 28 september » Bisschopswijding van Karol Wojtyła, hulpbisschop van Krakau, door aartsbisschop Eugeniusz Baziak van Lviv in Oekraïne, apostolisch administrator van Krakau.
    • 24 november » Mali wordt onafhankelijk.
    • 9 december » Oprichting van de John Birch Society.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Jonge

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jonge.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jonge.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jonge (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I186678.php : benaderd 27 september 2026), "Klaassien de Jonge (1886-1958)".