Weening en Achtkarspelen e.o. » Jeanne Weenink (1940-2015)

Persoonlijke gegevens Jeanne Weenink 


Gezin van Jeanne Weenink

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 7 april 1964 te Varsseveld, gem. Wisch (Gd), zij was toen 23 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jeanne Weenink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jeanne Weenink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jeanne Weenink


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juli 1940 lag tussen 12,1 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 15 juni » Sovjet-troepen vallen Litouwen binnen.
    • 25 juni » Oprichting van het Apostolisch vicariaat Semarang in Nederlands-Indië.
    • 13 augustus » Begin Operatie Adelaar tijdens de Slag om Engeland.
    • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.
    • 29 november » De Duitse Luftwaffe bombardeert Liverpool.
    • 29 december » Duitsland begint met bombardementen op doelen in het Verenigd Koninkrijk.
  • De temperatuur op 7 april 1964 lag tussen -0,3 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (25%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 4 januari » In het tv-programma Zo is het toevallig ook nog eens een keer wordt het onderdeel Beeldreligie uitgezonden. Met bijbelteksten wordt de verslaafde beeldbuiskijker een spiegel voorgehouden.
    • 12 januari » John Okello, een Oegandese militair, leidt een staatsgreep op Zanzibar, waarbij de democratisch verkozen regering en de sultan omvergeworpen worden.
    • 24 juni » AVRO-talentenjacht Nieuwe oogst met het debuut van komiek André van Duin.
    • 6 juli » In Londen gaat de eerste Beatles-film A Hard Day's Night in première.
    • 6 juli » Malawi wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 10 juli » Het Beatles album A Hard Day's Night en de gelijknamige single komen uit in het Verenigd Koninkrijk.
  • De temperatuur op 27 februari 2015 lag tussen -0,3 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 7,4 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
    • 4 februari » In Taiwan stort een vliegtuig van TransAsia Airways neer in een rivier. Tientallen passagiers komen om het leven.
    • 4 maart » In bosrijke nationale parken ten oosten van de beroemde Tafelberg in Kaapstad woeden al vier dagen grote bosbranden. Volgens de brandweer is al 4.000 hectare grond verwoest.
    • 12 maart » In Costa Rica spuwt de vulkaan Turrialba as en rook uit. Het is de krachtigste uitbarsting sinds 1996.
    • 18 mei » De voormalige tennisprof Bob Hewitt (75) wordt in Pretoria veroordeeld tot een celstraf van zes jaar wegens verkrachting en seksueel misbruik.
    • 23 juni » Rwanda reageert woedend op de arrestatie in Londen van de spionagebaas van het land, Karenzi Karake. De vertrouweling van president Paul Kagame werd op verzoek van Spanje gearresteerd op verdenking van genocide, misdaden tegen de menselijkheid en terrorisme.
    • 29 augustus » Het Nederlandse hockeyteam is Europees Kampioen geworden in Londen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Weenink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Weenink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Weenink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Weenink (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I183080.php : benaderd 9 februari 2026), "Jeanne Weenink (1940-2015)".