Weening en Achtkarspelen e.o. » Gaatze Bosma (1929-2012)

Persoonlijke gegevens Gaatze Bosma 


Gezin van Gaatze Bosma

Hij is getrouwd met Akke Zijlstra.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gaatze Bosma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gaatze Bosma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gaatze Bosma

Gaatze Bosma
1871-1938
Tjipke Bosma
1905-1988

Gaatze Bosma
1929-2012


Akke Zijlstra
1933-2019


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://graftombe.nl/names/info/2236774/bosma

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 januari 1929 lag tussen -6,6 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 0,8 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
    • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
    • 14 februari » In Chicago worden zeven mannen door een rivaliserende bende doodgeschoten tijdens het Valentijnsdag Bloedbad.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.
    • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
  • De temperatuur op 29 november 2012 lag tussen 1,0 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 29 februari » Catherine De Bolle legt, als eerste vrouw ooit, de eed af als hoofd van de federale politie van België.
    • 3 maart » Eerste Nederlandse Apple Store wordt geopend aan het Leidseplein in Amsterdam.
    • 7 mei » A.F.Th. van der Heijden wint de Libris Literatuur Prijs.
    • 10 september » Venezuela heeft de eerste stappen gezet om zich terug te trekken uit een regionaal mensenrechtenverdrag, zo meldt de Organisatie van Amerikaanse Staten.
    • 14 oktober » De Zuid-Afrikaanse politie pakt 72 mijnwerkers op van een goudmijn die twee dagen eerder een sit-in begonnen bij het politiebureau van Westonaria, ongeveer 45 kilometer ten westen van Johannesburg.
    • 17 december » De Zuid-Afrikaanse politie arresteert zeven mannen op verdenking van het voorbereiden van een bomaanslag op het verkiezingscongres van de regerende partij ANC.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2010 » Mario Monicelli (95), Italiaans filmregisseur en scenarioschrijver
  • 2011 » Indira Goswami (69), (ook bekend als Mamoni Raisom Goswami en Mamoni Baideo), Assamees redactrice, schrijfster, dichteres en hoogleraar
  • 2013 » Bram van der Lek (82), Nederlands politicus
  • 2013 » Ke Riema (99), Belgisch tekstschrijfster
  • 2014 » Luc De Vos (52), Belgisch zanger en schrijver
  • 2014 » Pjotr Zajev (61), Russisch bokser

Over de familienaam Bosma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosma (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I182760.php : benaderd 8 februari 2026), "Gaatze Bosma (1929-2012)".