Weening en Achtkarspelen e.o. » Froukje Loonstra (1919-1973)

Persoonlijke gegevens Froukje Loonstra 


Gezin van Froukje Loonstra

Zij is getrouwd met Tjitse Nauta.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Froukje Loonstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Froukje Loonstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Froukje Loonstra

Froukje Loonstra
1919-1973


Tjitse Nauta
1916-1962


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://graftombe.nl/names/info/83048/loonstra

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 november 1919 lag tussen -2,1 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was 1,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
    • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
    • 10 september » Oostenrijk en de geallieerden tekenen een verdrag waarin de onafhankelijkheid van Polen, Hongarije, Tsjecho-Slowakije en Joegoslavië wordt erkend.
    • 16 oktober » Inwijding van de Sacré-Cœurbasiliek in Parijs door kardinaal Léon-Adolphe Amette.
    • 20 oktober » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Ceahlăul Piatra Neamț.
    • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
  • De temperatuur op 2 juli 1973 lag tussen 16,4 °C en 31,3 °C en was gemiddeld 22,8 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Liam Cosgrave wordt Taoiseach (premier van Ierland).
    • 14 mei » Skylab, het eerste ruimtestation van de Verenigde Staten wordt gelanceerd. Het is de laatste lancering van de Saturnus V raket.
    • 30 juni » Een zonsverduistering van zeven minuten die in Afrika het beste zichtbaar is.
    • 11 juli » Een Braziliaanse Boeing 707 stort neer nabij Parijs: 122 doden.
    • 18 november » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Amsterdam met 0-0 gelijk tegen België in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Barry Hulshoff en Gerrie Mühren spelen hun laatste interland voor Oranje.
    • 1 december » Papoea-Nieuw-Guinea krijgt zelfbestuur van Australië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1917 » Durward Knowles, Bahamaans zeiler († 2018)
  • 1917 » José Perácio, Braziliaans voetballer († 1977)
  • 1917 » Dale Wasserman, Amerikaans toneelschrijver († 2008)
  • 1920 » Ann Rutherford, Canadees-Amerikaans actrice († 2012)
  • 1921 » Hans van Assumburg, Nederlands schrijver en journalist († 1975)
  • 1921 » Pearl Carr, Brits zangeres († 2020)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Loonstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Loonstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Loonstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Loonstra (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I182570.php : benaderd 8 februari 2026), "Froukje Loonstra (1919-1973)".