Weening en Achtkarspelen e.o. » Antje Compaan (1881-1963)

Persoonlijke gegevens Antje Compaan 


Gezin van Antje Compaan

Zij is getrouwd met Roelf Tobbe.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1913 te Bedum (Gr), zij was toen 31 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Compaan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Compaan

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Compaan

Derk Compaan
1854-1944
Martje Blink
1857-1944

Antje Compaan
1881-1963

1913

Roelf Tobbe
1871-1956


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Kantens 1881
  2. Overlijdensregister Bedum 1963
  3. https://www.graftombe.nl/names/info/2030670/compaan
  4. Huwelijksregister Bedum 1913

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 november 1881 lag rond de 12,3 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Thomas Edison en Alexander Graham Bell richten de Oriental Telephone Company op.
    • 4 juni » De Brabantse Lijn, de spoorlijn die Tilburg met Nijmegen verbindt, wordt geopend.
    • 2 juli » President James Garfield van de VS wordt neergeschoten door Charles J. Guiteau. Hij overlijdt uiteindelijk op 19 september 1881 aan bloedvergiftiging.
    • 23 juli » De Internationale Gymnastiekfederatie wordt opgericht in Luik.
    • 15 augustus » Opening van de Internationale Elektriciteitstentoonstelling in Parijs.
    • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
  • De temperatuur op 10 mei 1913 lag tussen 9,0 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 17,8 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
    • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
    • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
    • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 7 februari 1963 lag tussen -4,0 °C en 2,0 °C en was gemiddeld -0,7 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Het warenhuis C&A op het Damrak in Amsterdam brandt volledig uit.
    • 6 april » De NV Nederlandse Gasunie wordt opgericht.
    • 20 april » De NCRV-televisie zendt voor het eerst de serie I love Lucy van Lucille Ball uit.
    • 14 juni » Lancering van de Vostok 5 met aan boord Valeri Bykovski.
    • 17 juli » In IJmuiden wordt voetbalclub Telstar opgericht na een fusie tussen VSV en Stormvogels.
    • 22 november » De Amerikaanse president John F. Kennedy wordt vermoord, John Connally raakt zwaargewond tijdens de aanslag, Lyndon B. Johnson wordt de nieuwe president.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Compaan

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Compaan.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Compaan.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Compaan (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I175190.php : benaderd 25 december 2025), "Antje Compaan (1881-1963)".