Weening en Achtkarspelen e.o. » Hilbrand Bouwkamp (1899-1994)

Persoonlijke gegevens Hilbrand Bouwkamp 


Gezin van Hilbrand Bouwkamp

Hij is getrouwd met Sjoerdina Jantina Oosterhuis.

Zij zijn getrouwd op 3 november 1925 te Slochteren (Gr), hij was toen 25 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hilbrand Bouwkamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hilbrand Bouwkamp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hilbrand Bouwkamp

Hilbrand Bouwkamp
1899-1994

1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Bedum 1899
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/2051848/bouwkamp
  3. Huwelijksregister Slochteren 1925

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 november 1899 lag rond de -0,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
    • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
    • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
  • De temperatuur op 3 november 1925 lag tussen 5,9 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 11,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
    • 19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
    • 11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
    • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
    • 1 november » Oprichting van de VARA.
    • 24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.
  • De temperatuur op 16 juli 1994 lag tussen 15,1 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 19,9 °C. Er was 6,1 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 3 februari » België - De staatshervorming is eindelijk rond. Zij begon in 1970 met de vastlegging van de taalgrens.
    • 4 juni » De Angolese regering biedt de rebellen van Jonas Savimbi's UNITA een deel van het regionaal bestuur aan, maar voegt daaraan toe dat dit "het laatste en maximale aanbod" is in de vredesonderhandelingen over een oplossing voor de burgeroorlog in het Afrikaanse land.
    • 7 juli » Aden wordt bezet door troepen van Noord-Jemen.
    • 20 augustus » Bij een veerbootongeluk in Bangladesh komen ten minste driehonderd mensen om het leven. Het ongeval doet zich voor ten zuiden van de hoofdstad Dhaka op de rivier de Meghna, een van de vele vertakkingen in de delta van de Ganges.
    • 30 september » Op het Siberische schiereiland Kamtsjatka spuwt de vulkaan Kljoetsjevskaja Sopka tot 13.000 meter hoogte as de atmosfeer in.
    • 23 december » Zeker tien Colombianen worden gedood bij aanslagen van het Nationale Bevrijdingsleger (ELN) op autobussen in de kustplaats Cartagena.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bouwkamp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bouwkamp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bouwkamp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bouwkamp (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I173940.php : benaderd 8 februari 2026), "Hilbrand Bouwkamp (1899-1994)".