De temperatuur op 18 juli 1918 lag tussen 13,6 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 2,3 mm neerslag. Er was 12,4 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
31 juli » Oprichting van AZC Zutphen, een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Zutphen.
28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.
1 december » Transsylvanië wordt verenigd met Roemenië
9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
Trouwdag 31 mei 1945
De temperatuur op 31 mei 1945 lag tussen 6,9 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
23 februari » Amerikaanse mariniers planten de vlag op Iwo Jima.
7 april » Het Japanse marineschip de Yamato zinkt in een strijd tegen de US Navy.
20 april » Nijkerk wordt bevrijd. Het Canadese leger staakt haar opmars richting West-Nederland voor de Grebbelinie.
29 april » Operatie Manna gaat van start: West-Nederland wordt vanuit de lucht door de RAF van voedsel voorzien.
5 mei » Bespreking over voorwaarden capitulatie van het Duitse leger in Nederland op het einde van de Tweede Wereldoorlog. Dit is de basis voor Bevrijdingsdag.
10 september » Vidkun Quisling wordt ter dood veroordeeld wegens collaboratie met de nazi's.
Dag van overlijden 19 augustus 1999
De temperatuur op 19 augustus 1999 lag tussen 13,6 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 16,7 mm neerslag gedurende 6,5 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (27%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
15 februari » In Nairobi wordt PKK-leider Abdullah Öcalan gearresteerd.
17 maart » In Epcot wordt de attractie Test Track geopend.
21 maart » Leefbaar Nederland wordt opgericht door Jan Nagel, Henk Westbroek en Willem van Kooten.
27 juni » Willem Duys neemt afscheid als presentator van de AVRO.
12 september » In Padova verliest de Nederlandse hockeyploeg in de finale van het Europees kampioenschap opnieuw op strafballen van titelverdediger Duitsland.
12 oktober » De VN melden de geboorte van de zes miljardste wereldburger.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I171648.php : benaderd 24 december 2025), "Aafke Keegstra (1918-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.