De temperatuur op 19 juli 1918 lag tussen 11,4 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 8,5 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
31 juli » Oprichting van AZC Zutphen, een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Zutphen.
6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
7 november » Een revolutie onder leiding van Kurt Eisner leidt tot de val van koning Lodewijk III van Beieren.
11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
Trouwdag 28 augustus 1946
De temperatuur op 28 augustus 1946 lag tussen 7,5 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
17 februari » Een aantal prominente Nederlanders richt het Humanistisch Verbond op.
24 februari » Juan Perón wordt gekozen als president van Argentinië.
11 april » Instelling van de bisschoppelijke hiërarchie in China door Paus Pius XII met 20 aartsbisdommen en 79 bisdommen.
5 mei » De eerste Nationale Bevrijdingsdag.
25 mei » Onafhankelijkheid van Jordanië.
23 december » België - Oprichting van de Raad van State, als een rechtsprekend college buiten de rechterlijke orde.
Dag van overlijden 7 april 2012
De temperatuur op 7 april 2012 lag tussen 2,0 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 1,9 uur zonneschijn (14%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
25 januari » Roemenië zet het leger in om de vele honderden mensen te ontzetten die zijn gestrand door hevige sneeuwval. Binnen 24 uur is een meter sneeuw gevallen tijdens een sneeuwstorm.
22 maart » Militairen in Mali plegen een staatsgreep tegen president Amadou Toumani Touré.
21 april » Tussen station Amsterdam Centraal en Sloterdijk botsen twee treinen frontaal op elkaar. Er vallen zeker 136 gewonden en één dode.
2 augustus » Het Roemeense grondwettelijke hof besluit de beslissing over de geldigheid van een referendum over het ontslag van president Traian Basescu uit te stellen tot 12 september.
21 september » Het vermeende Facebook-feest Project X Haren in het Groningse Haren ontaardt in chaos en rellen.
19 december » Park Geun-hye wordt verkozen tot eerste vrouwelijke president van Zuid-Korea.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I171626.php : benaderd 24 december 2025), "Jantje Keekstra (1918-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.