Weening en Achtkarspelen e.o. » Helena Abigael Birza (± 1897-????)

Persoonlijke gegevens Helena Abigael Birza 


Gezin van Helena Abigael Birza

Zij is getrouwd met Abraham Huber.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1920 te Amsterdam (NH).Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Abigael Birza?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Abigael Birza

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Abigael Birza

Jakobus Birza
1828-1901
Wolter Birza
1861-1904

Helena Abigael Birza
± 1897-????

1920

Abraham Huber
1892-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 mei 1920 lag tussen 7,7 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 3,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
    • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.

Over de familienaam Birza

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Birza.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Birza.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Birza (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I171099.php : benaderd 24 december 2025), "Helena Abigael Birza (± 1897-????)".