1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
Dag van overlijden 26 april 1987
De temperatuur op 26 april 1987 lag tussen 6,6 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
12 januari » Zeven maffia-bazen worden in New York veroordeeld tot honderd jaar gevangenisstraf elk.
22 mei » Gastland Nieuw-Zeeland opent het eerste officiële wereldkampioenschap rugby met een 70-6 overwinning op Italië in het Eden Park-stadion in Auckland.
11 juli » VN-secretaris-generaal Perez de Cuéllar wijst de Joegoslavische baby Matej Gaspar aan als vijf miljardste aardbewoner.
13 augustus » In Koblenz verbetert atleet Achmed de Kom zijn eigen vijf dagen oude Nederlands record op de 100 meter (10,44 seconden) met een tijd van 10,35 seconden.
3 september » Bij de WK atletiek in Rome verbetert de Oost-Duitse atleet Thomas Schönlebe het Europese record op de 400 meter: 44,33 seconden.
8 december » Ondertekening van het INF-verdrag te Washington, door de Amerikaanse president Ronald Reagan en de Sovjetleider Michail Gorbatsjov.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I170050.php : benaderd 12 oktober 2026), "Anje Kladder (1901-1987)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.