Weening en Achtkarspelen e.o. » Thijs van der Woude (1910-1911)

Persoonlijke gegevens Thijs van der Woude 


Gezin van Thijs van der Woude

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Thijs van der Woude?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Thijs van der Woude

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Thijs van der Woude

Janke Babois
1879-1952

Thijs van der Woude
1910-1911


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1910, Kollumerland c.a.
  2. Overlijdensregister 1911, Kollumerland c.a.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 december 1910 lag tussen 2,3 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
    • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
  • De temperatuur op 7 september 1911 lag tussen 8,7 °C en 26,9 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
    • 11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
    • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
    • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
    • 30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
    • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Woude


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I168256.php : benaderd 12 oktober 2026), "Thijs van der Woude (1910-1911)".