Weening en Achtkarspelen e.o. » J.A. Cornelisse (1920-2004)

Persoonlijke gegevens J.A. Cornelisse 


Gezin van J.A. Cornelisse

Zij is getrouwd met Tjimme Detmar.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot J.A. Cornelisse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://www.graftombe.nl/names/info/749225/cornelisse

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 september 1920 lag tussen 7,1 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
    • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
    • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
  • De temperatuur op 4 augustus 2004 lag tussen 15,8 °C en 28,1 °C en was gemiddeld 22,4 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (58%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Vlucht 604, een Boeing 737-vlucht van het Egyptische Flash Airlines, stort neer in de Rode Zee, met 148 doden tot gevolg.
    • 2 april » De regionale weekkrant Gulp en Geul Journaal verschijnt voor de eerste keer.
    • 22 april » Kees van Kooten ontvangt de Gouden Ganzenveer wegens zijn betekenis voor het geschreven woord.
    • 22 mei » Huwelijk van kroonprins Felipe van Spanje en Letizia Ortiz Rocasolano in Madrid.
    • 6 september » De eerste aflevering van het programma Memo op Radio 2 (VRT).
    • 31 oktober » Tabaré Vázquez wordt verkozen als eerste socialistische president van Uruguay


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Cornelisse


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I167402.php : benaderd 24 december 2025), "J.A. Cornelisse (1920-2004)".