Weening en Achtkarspelen e.o. » Elisabeth Haaima (1886-1962)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Haaima 


Gezin van Elisabeth Haaima

Zij is getrouwd met Koop Hoekstra.

Zij zijn getrouwd op 1 juni 1907 te Ulrum (Gr), zij was toen 21 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Antje Hoekstra  1910-2003

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Haaima?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Haaima

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Haaima

Elisabeth Haaima
1886-1962

1907

Koop Hoekstra
1882-1975


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1886, Oostdongeradeel
  2. Overlijdensregister Ulrum 1962
  3. https://www.graftombe.nl/names/info/2016761/haaima
  4. Huwelijksregister Ulrum 1907

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 maart 1886 lag rond de -2,6 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
  • De temperatuur op 1 juni 1907 lag tussen 11,4 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 8,4 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
  • De temperatuur op 5 maart 1962 lag tussen -1,3 °C en 1,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Paus Johannes XXIII excommuniceert Fidel Castro.
    • 4 februari » De Londense krant The Sunday Times geeft voor het eerst de zondagsbijlage in kleurendruk uit.
    • 20 februari » De Mercury MA-6 wordt gelanceerd met aan boord John Glenn. Hij was daarmee de derde Amerikaan in de ruimte, maar wel de eerste Amerikaan in een baan om de aarde.
    • 1 juni » In Kerkrade wordt profvoetbalclub Roda JC opgericht na een fusie tussen Roda Sport en Rapid JC.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Lambert Heygen, Nederlands bisschop van Doumé in Kameroen.
    • 9 oktober » Oeganda wordt een republiek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Haaima

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Haaima.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Haaima.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Haaima (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I162338.php : benaderd 30 september 2026), "Elisabeth Haaima (1886-1962)".