Weening en Achtkarspelen e.o. » Rigtje Prosé (1887-1963)

Persoonlijke gegevens Rigtje Prosé 


Gezin van Rigtje Prosé

Zij is getrouwd met Repke Johannes Boonstra.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1906 te Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland, zij was toen 18 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Klaas Boonstra  1913-1998

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rigtje Prosé?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rigtje Prosé

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rigtje Prosé


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1887, Opsterland
  2. Overlijdensregister 1963, Smallingerland
  3. Huwelijksregister 1906, Tietjerksteradeel

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 oktober 1887 lag rond de 3,7 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
  • De temperatuur op 12 mei 1906 lag tussen 6,9 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
    • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
  • De temperatuur op 30 oktober 1963 lag tussen 2,5 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Robert Filliou roept 17 januari uit tot Art's Birthday, een jaarlijks terug te keren hommage aan de Kunst.
    • 21 maart » Bisschop Bekkers doet -in een toespraak voor de KRO- een opmerkelijk uitspraak, zonder het woord 'anticonceptiepil' te gebruiken, benadrukt hij dat ouders hun eigen geweten moeten volgen bij het bepalen van het kindertal.
    • 30 juni » Kroning van Paus Paulus VI in Rome. Hij is de laatste paus die met een tiara is gekroond.
    • 26 juli » Een hevige aardbeving treft de Zuidslavische stad Skopje.
    • 16 september » Oprichting Maleisië.
    • 26 december » Eerste Amerikaanse single van The Beatles, I Want to Hold Your Hand/I saw her standing there, wordt uitgebracht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Prosé

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Prosé.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Prosé.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Prosé (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I154974.php : benaderd 26 september 2026), "Rigtje Prosé (1887-1963)".