Weening en Achtkarspelen e.o. » Rinske Kooistra (1896-????)

Persoonlijke gegevens Rinske Kooistra 


Gezin van Rinske Kooistra

Zij is getrouwd met Hendrik Venema.

Zij zijn getrouwd op 6 maart 1915 te Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland, zij was toen 18 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Klaas Venema  1915-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rinske Kooistra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rinske Kooistra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rinske Kooistra

Rinske Kooistra
1896-????

1915
Klaas Venema
1915-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1896, Tietjerksteradeel
  2. Huwelijksregister 1915, Tietjerksteradeel

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 december 1896 lag rond de -3,4 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
    • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
    • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
    • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
    • 12 augustus » Voetbalclub Willem II wordt opgericht in Tilburg.
    • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
  • De temperatuur op 6 maart 1915 lag tussen 4,9 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 3,2 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
    • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
    • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kooistra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kooistra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kooistra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kooistra (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I154952.php : benaderd 16 oktober 2026), "Rinske Kooistra (1896-????)".