De temperatuur op 10 juni 1920 lag tussen 3,9 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.
Trouwdag 27 april 1940
De temperatuur op 27 april 1940 lag tussen 10,3 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
7 december » Diergaarde Blijdorp in Rotterdam wordt officieel geopend.
9 december » Het Britse leger valt Italiaanse troepen in Noord-Afrika aan.
Dag van overlijden 14 februari 1986
De temperatuur op 14 februari 1986 was gemiddeld -3,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (8%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I145699.php : benaderd 12 oktober 2026), "Baukje Wybenga (1920-1986)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.