Weening en Achtkarspelen e.o. » Anna van Lune (1911-2006)

Persoonlijke gegevens Anna van Lune 


Gezin van Anna van Lune

Zij is getrouwd met Jan Kiestra.

Zij zijn getrouwd op 14 juli 1932 te Kollumerland c.a., Friesland, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna van Lune?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna van Lune

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna van Lune

Anna van Lune
1911-2006

1932

Jan Kiestra
1903-1984


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1911, Kollumerland c.a.
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/1982604/lune_van
  3. Huwelijksregister 1932, Kollumerland c.a.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 september 1911 lag tussen 11,5 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 7,5 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
    • 16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
    • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
    • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
    • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
    • 27 november » Paus Pius X creëert 19 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse Redemptorist pater Willem Marinus van Rossum.
  • De temperatuur op 14 juli 1932 lag tussen 16,3 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
  • De temperatuur op 28 juni 2006 lag tussen 8,1 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 21 mei » In een referendum in Montenegro kiest 55,5% voor het afscheiden van Servië.
    • 25 mei » Paus Benedictus XVI brengt een vierdaags bezoek aan Polen.
    • 3 juli » Metro ontspoort in Valencia.
    • 6 augustus » In Utrecht raakt een trap van de straat naar de werf van de Oudegracht los bij een muzikale botenparade, waardoor tientallen mensen licht- tot zwaargewond raken. Een slachtoffer bezwijkt aan zijn verwondingen.
    • 6 augustus » Op de Hungaroring behaalt de Britse coureur Jenson Button zijn eerste Formule 1 Grand Prix overwinning.
    • 27 december » De Afrikaanse Unie en de Arabische Liga manen Ethiopië om zijn troepen terug te trekken uit buurland Somalië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Lune

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Lune.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Lune.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Lune (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I142854.php : benaderd 28 september 2026), "Anna van Lune (1911-2006)".