Weening en Achtkarspelen e.o. » Hinderkien de Boer (1917-2009)

Persoonlijke gegevens Hinderkien de Boer 


Gezin van Hinderkien de Boer

Zij is getrouwd met Jan Nijboer.

Zij zijn getrouwd op 9 september 1939 te Marum (Gr), zij was toen 22 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hinderkien de Boer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hinderkien de Boer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hinderkien de Boer

Jacob de Boer
1835-1905
Berend Homan
1858-1924

Hinderkien de Boer
1917-2009

1939

Jan Nijboer
1910-2008


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Marum 1917
  2. Huwelijksregister Marum 1939

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 september 1917 lag tussen 5,8 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 11,3 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
    • 27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
    • 13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
    • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
    • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
  • De temperatuur op 9 september 1939 lag tussen 13,3 °C en 25,0 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Troepen van Francisco Franco nemen Barcelona in tijdens de Spaanse Burgeroorlog.
    • 15 maart » Duitse troepen bezetten Praag, waarna het resterende deel van Tsjechië met weinig weerstand wordt geannexeerd door het Derde Rijk en herbenoemd tot het Protectoraat Bohemen en Moravië. Slowakije heeft zich de dag voordien met de hulp van Hitler onafhankelijk verklaard, waarna het een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
    • 17 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub GD Estoril-Praia.
    • 13 juni » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Benkoelen in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Palembang.
    • 31 oktober » Een Vlaams actiecomité publiceert het manifest 'Vrede door neutraliteit' dat, zoals de titel al zegt, de stelling verdedigt dat alleen een consequente neutraliteitspolitiek België uit de oorlog kan houden.
    • 8 november » In München ontsnapt Hitler aan een door Georg Elser gepleegde bomaanslag in de Bürgerbräukeller.
  • De temperatuur op 25 januari 2009 lag tussen -0,2 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 1 april » Het Pools voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit de geschiedenis van het land door San Marino in Kielce met 10-0 te verslaan, onder meer door vier treffers van Euzebiusz "Ebi" Smolarek.
    • 16 mei » Een demonstratie tegen homofobie in Rusland wordt met geweld neergeslagen door de Russische regering. Hierbij worden er zeker 20 mensen opgepakt, waaronder een journalist van de Gay Krant.
    • 16 mei » FC Internazionale Milano wordt voor de 17e keer in haar bestaan landskampioen van Italië. Het betekende voor Internazionale alweer de 4e landstitel op rij.
    • 26 mei » In de nacht van 25 op 26 mei worden delen van België en Nederland getroffen door een van de zwaarste onweersfronten van de laatste jaren, met hagelstenen tot 10cm in doorsnede en 4 tot 5 bliksemontladingen per seconde.
    • 7 juni » Roger Federer wint zijn eerste Roland Garros, zijn veertiende grandslamtitel. Hij is hiermee de zesde man aller tijden die alle grand slams gewonnen heeft.
    • 29 november » Somalische piraten kapen een Griekse supertanker, de meer dan driehonderd meter lange Maran Centaurus met 28 bemanningsleden aan boord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2008 » Christopher Allport (60), Amerikaans televisieacteur
  • 2009 » Ewald Kooiman (70), Nederlands organist
  • 2009 » Mamadou Dia (98), Senegalees premier
  • 2009 » Gérard Blanc (61), Frans zanger en muzikant
  • 2009 » Kim Manners (58), Amerikaans televisieregisseur
  • 2010 » Ali Hassan al-Majid (Ali Chemicali) (68), Iraaks generaal en politicus

Over de familienaam De Boer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Boer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Boer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Boer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I142562.php : benaderd 27 september 2026), "Hinderkien de Boer (1917-2009)".