Weening en Achtkarspelen e.o. » Jan Buitkamp (1900-1965)

Persoonlijke gegevens Jan Buitkamp 


Gezin van Jan Buitkamp

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Buitkamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Buitkamp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Buitkamp

Alle Alserda
1827-1879
Antje Duursma
1835-1928

Jan Buitkamp
1900-1965


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Marum 1900
  2. Overlijdensregister Grootegast 1965
  3. https://www.graftombe.nl/names/info/1993980/buitkamp

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 maart 1900 lag rond de 7,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
    • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
    • 16 juli » Ray Ewry wint bij de Olympische Spelen in Parijs op één dag drie gouden medailles bij het springen uit stand. Dit zijn de eerste van in totaal tien medailles die hij bij verschillende Olympische Spelen zal winnen.
    • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
    • 9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
    • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
  • De temperatuur op 25 januari 1965 lag tussen 1,6 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Eerste uitzending van Van Gewest tot Gewest door de Nederlandse Televisie Stichting.
    • 5 februari » Voetballer Stanley Matthews (50) speelt zijn laatste wedstrijd in de Engelse hoogste klasse.
    • 8 maart » De Verenigde Staten zetten 3500 mariniers aan land bij Đà Nẵng in Zuid-Vietnam.
    • 18 maart » Vanaf ruimtevaartuig Voschod 2 voert kosmonaut Aleksei Leonov de eerste ruimtewandeling uit.
    • 26 mei » RSC Anderlecht wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door Standard Luik in de finale met 3-2 te verslaan.
    • 15 december » Koningin Juliana opent de Zeelandbrug over de Oosterschelde, met 5022 meter dan de langste brug van Europa.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Buitkamp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Buitkamp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Buitkamp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Buitkamp (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I142266.php : benaderd 27 september 2026), "Jan Buitkamp (1900-1965)".